Najlepsze ceny skupu złomu we Wrocławiu

Atrakcyjny cennik skupu złomu, aluminium i miedzi we Wrocławiu

Zgrany zespół, złożony ze specjalistów to podstawa działania firmy Stalowa Sylwia. Skupujemy złom, aluminium, miedź oraz stal. Prowadzenie tego typu działalności wymaga fachowej wiedzy, którą stale poszerzamy, tak aby dostarczyć Państwu usługi najwyższej jakości, będące aktualne w zakresie prawnym i finansowym. 

Profesjonalne podejście i atrakcyjne ceny skupu złomu we Wrocławiu

Każde przyjęte przez nas zlecenie traktujemy z należytym szacunkiem, a także zapewniamy doradztwo wraz z podejściem do indywidualnych oczekiwań Klienta. Obowiązujące u nas procedury są niezmienne, co gwarantuje uczciwe podejście oraz pełen profesjonalizm w ich świadczeniu. 

Wycena skupu złomu, miedzi, aluminium i akumulatorów we Wrocławiu

Nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług, w którego zakres wchodzą: odbiór wraz z załadunkiem i rozładunkiem na zlecenie Klienta. Otrzymane metale są poddawane szeregowi prac, mających na celu rzetelne przedstawienie ostatecznej wyceny – zysku, który otrzymuje Klient. 

Rozpoczynamy od rozpoznania typów otrzymanych metalów. W tym celu są one segregowane na większe grupy, jeżeli tego wymaga zlecenie, a następnie na mniejsze rodzaje. 

Jak wygląda określenie cen ze skupu złomu, aluminium, miedzi i akumulatorów we Wrocławiu? 

Wykonywane jest to na podstawie widniejącego cennika skupu metali. Kiedy zostały określone konkretne metale, przychodzi czas na wstępną wycenę. Jest ona wyliczana wg stałych cen, które stanowią niezwykle atrakcyjną ofertę. Klient zostaje poinformowany o zysku, jaki otrzyma za dane materiały. Po nawiązaniu umowy następuje rozliczenie w określonym terminie. 

Najlepsze ceny skupu złomu we Wrocławiu gwarancją zaufania naszych klientów!

Posiadamy szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali, nawiązali z nami współpracę i regularnie do nas powracają. Efektem tego jest przede wszystkim nasz profesjonalizm w działaniu i indywidualnym podejściu. Nasz stały cennik zapewnia atrakcyjne, godziwe sumy za oddanie metali do skupu.

Zapewniamy rzetelne wypełnienie dokumentacji, a także przeprowadzenia całego procesu wyceny. Gwarantujemy terminowe wykonanie usług, w tym także płatności. Rozliczenia z naszymi Klientami zawsze odbywają się w uczciwych warunkach i jasnych zasadach. Realizujemy płatność kartą oraz gotówką

Niezmienny cennik skupu złomu, aluminium, miedzi i akumulatorów we Wrocławiu

Nasz skup metali przyjmuje szeroki zakres surowców, których atrakcyjna cena jest niezmienna. To podstawowa korzyść, wynikająca z skorzystania z naszych usług. Ponadto gwarantujemy uczciwą wycenę na podstawie stałego schematu. Dzięki zastosowaniu cyfrowych wag mogą być Państwo pewni, że proces ten będzie sprawny, a także uczciwie przeprowadzony. Uważamy, że sprzęt najwyższej jakości, pozwala na sprawną obsługę. Posiadamy także niezbędne narzędzia, które zapewniają wyładunek towaru na naszym placu. Oferujemy odbiór złomu ze wskazanego miejsca. Usługa zostanie wykonana szybko i terminowo. 

Zapraszamy do poznania naszym cen skupu aluminium, akumulatorów, miedzi, złomu i metali różnych we Wrocławiu!

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem działania naszej firmy oraz skorzystania z jej usług. Posiadasz zalegające w piwnicy metalowe przedmioty? Zgłoś się do nas! Zajmiemy się profesjonalną wyceną, tak abyś mógł na nich zyskać.  Wspólnie dbajmy o nasze środowisko!

Ceny skupu miedzi

Miedź milbera

31 zł

Miedź niesort

28 zł

Miedź piecyki

23 zł

Miedź wióry

25 zł

Kable miedziane w izolacji – do wyceny

4-12 zł

Ceny skupu aluminium

Aluminium niesort

5,00 zł

Aluminium energetyczne linka

7 zł

Aluminium energetyczne sektor

7 zł

Aluminium felgi

6 zł

Aluminium Offset

6 zł

Aluminium profil czysty

6 zł

Aluminium profil kolorowy

5,50 zł

Aluminium odlew

5 zł

Aluminium wióry

3 zł

Aluminium chłodnice czyste

3 zł

Chłodnice aluminiowo-miedziane

11 zł

Puszki aluminiowe

5.50 zł

Aluminium izoprofile

5 zł

Ceny skupu mosiądzu

Mosiądz

18 zł

Mosiądz chłodnice

15 zł

Mosiądz wióry

13 zł

Ceny skupu złomu

Stal cienka

1,00zł

Stal gruba

1,10 zł

Żeliwo

1,10 zł

Stal nierdzewna

5,50 zł

Stal nierdzewna garnki, węże, grzałki

1 zł

Stal nierdzewna wióry

4 zł

Ceny skupu metali różnych

Cynk

6 zł

Znal

3 zł

Ołów

5 zł

Rozruszniki

2,50 zł

Alternator

3 zł

Silniki elektryczne

2 zł

Akumulator

2 zł

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego!

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest SKŁAD OPAŁU / SKUP ZŁOMU SYLWIA DĄBROWSKA ul. Ołbińska 27, 50-233, Wrocław, Polska. Dane wpisane w formularzu zostaną wykorzystane w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie zgodne z Polityką prywatności.

4 + 15 =