Skup aluminium we Wrocławiu

Zadbaj o ekologię oddając puszki i felgi do naszego skupu aluminium we Wrocławiu!

Firma Stalowa Sylwia specjalizuje się w skupie metali. Zajmujemy się profesjonalną obsługą, w której zakres wchodzi wycena, nabycie, przetwarzanie oraz odsprzedaż uzyskanego surowca. Działalność naszego punktu skupu ma na celu ograniczenie ilości odpadów, które trafiają na wysypiska śmieci. Uważamy, że rozsądna gospodarka odpadami, stanowi istotny element ochrony środowiska. Skup metali  kolorowych we Wrocławiu pozwala na ich recykling – powrót do dalszego obiegu w nowej formie. 

Nasza szeroka oferta zawiera skup najbardziej popularnych surowców wtórnych. Należące do tej grupy aluminium wchodzi w zakres pozyskiwanych przez nas surowców.

Zapraszamy do kontaktu!

Skup aluminum we Wrocławiu i ich recykling 

Aluminium należy do grupy lekkich metali kolorowych, a jego skup jest niezwykle opłacalny przede wszystkim dla środowiska, ale także dla punktu i Klienta. Jest to surowiec szeroko wykorzystywany do tworzenia opakowań dla przemysłu spożywczego i nie tylko.  

Co można oddać do skupu aluminium oprócz puszek i felg?

Skup aluminium we Wrocławiu, prowadzony przez firmę Stalowa Sylwia przyjmuje surowiec w postaci puszek oraz złomu. Druga z grup jest bardzo szeroka, a należą do nich m.in.:

 • aluminium odlew – odlewy aluminiowe jak np. felgi aluminiowe, 

 • aluminium sektor (tzw. złom poenergetyczny) – materiały o grubości przekroju 4-5 mm drutu, 

 • aluminium linka – złom w formie drutów splecionych ze sobą w tzw. linkę, 

 • aluminium wióry – drobne odpady, będące efektem ubocznym obróbki mechanicznej, 

 • aluminium profil czysty – materiały budowlane, będące dokładnie odlane (bez wygięć) i wyprofilowane oraz niepomalowane (np. kątowniki), 

 • aluminium profil kolor – materiały budowlane, będące dokładnie odlane (bez wygięć) i wyprofilowane oraz pomalowane (np. kątowniki), 

 • aluminium offset – blachy drukarskie, 

 • aluminiowe tłoki i chłodnice, 

 • chłodnice aluminiowo-miedziane. 

  Na czym polega skup puszek i felg z aluminum wraz z poszczególnymi etapami 

  Przyjmowane przez nas aluminium w postaci puszek oraz złomu rozpoczyna się od wstępnego rozpoznania. Na tym etapie ręcznie lub przy pomocy magnesu oddzielane są od siebie aluminium od innych surowców.  Sprawdzane są poszczególne sorty, do których należą dane produkty wg naszego cennika. Na tej podstawie są segregowane i podlegają wstępnej wycenie.  

  Zalety ze skorzystania z naszego skupu aluminium we Wrocławiu

  Metale kolorowe wbrew pozorom są niezwykle cennym surowcem. Nasza firma stara się przeciwdziałać nierozsądnemu gospodarowaniu odpadami. Aluminium oraz inne metale, można z powodzeniem oddać do punktu skupu, gdzie oprócz korzyści finansowych, można zyskać satysfakcję, płynącą ze wsparcia ochrony środowiska. 

  Profesjonalne podejście do klientów w naszym skupie puszek i felg z aluminium we Wrocławiu

  Naszym priorytetem jest wsparcie recyklingu oraz uczciwe działanie w jego zakresie. Klient jest dla nas partnerem biznesowym, które traktujemy z szacunkiem. Stały cennik jest bardzo atrakcyjny, a dzięki precyzyjnym wagom cyfrowym, dokonujemy wyliczenia uzyskanej ceny wartości szybko i dokładnie.

  Zachęcamy do skorzystania z naszych usługi i zajrzenia do naszego cennika skupu aluminium we Wrocławiu.

  Zapraszamy!

  Jesteś zainteresowany?

  Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego!

  Formularz kontaktowy

  Administratorem danych jest SKŁAD OPAŁU / SKUP ZŁOMU SYLWIA DĄBROWSKA ul. Ołbińska 27, 50-233, Wrocław, Polska. Dane wpisane w formularzu zostaną wykorzystane w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie zgodne z Polityką prywatności.

  Skup złomu Stalowa Sylwia

  Adres: ul. Ołbińska 27, 50-233 Wrocław

  Tel.: 71/717-37-61

  E-mail: skladwegla@onet.pl

  Godziny otwarcia:

  PON.- PT.:  7:00-18:00

  SOB.: 7:00-14:00

  NIEDZ.: NIECZYNNE