Skup metali kolorowych we Wrocławiu

Skup surowców wtórnych we Wrocławiu w trosce o środowisko

Skup surowców wtórnych i metali kolorowych Stalowa Sylwia we Wrocławiu to miejsce, w którym można zostawić niepotrzebny złom. Jest to w pewnym sensie miejsce pośredniczące pomiędzy klientami a firmami zajmującymi się recyklingiem. W obecnych czasach zwiększa się świadomość ekologiczna ludzi i dbanie o środowisko jest bardzo ważne. Dzięki skupom surowców wtórnych i metali kolorowych można w prosty sposób pozbyć się zalegających, najczęściej metalowych, przedmiotów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem skupu metali różnych!

Co można oddać do naszego skupu metali kolorowych we Wrocławiu?

Metale kolorowe nazywane są też metalami nieżelaznymi. Oznacza to, że w swoim składzie nie posiadają żelaza. To, co je charakteryzuje, to połysk oraz dobre przewodnictwo ciepła. Do naszego skupu złomu we Wrocławiu można oddać następujące metale kolorowe:

Miedź

Aluminium

Mosiądz

Cynk

Ołów

Czy warto oddać metale kolorowe na nasz skup we Wrocławiu?

Odpowiedź może być tylko jedna – warto! Oddając metale kolorowe do naszego skupu Stalowa Sylwia, korzystają Państwo na tym co najmniej z trzech powodów.

Po pierwsze, robiąc porządki w swoich rzeczach, mogą się Państwo pozbyć zbędnych kabli, puszek, felg, chłodnic, silników, blach i wielu innych rzeczy. 

Po drugie wywóz tych rzeczy pozwala na zyskanie miejsca, ale też przyczynia się do zarobienia kilku złotych (zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem skupu złomu we Wrocławiu).

Ostatnim i być może najważniejszym powodem jest przyczynienie się do zadbania o środowisko.

Jak wygląda nasza praca na skupie surowców wtórnych we Wrocławiu?

Jeżeli zastanawiają się Państwo, co dzieje się z oddanymi do skupu surowcami wtórnymi, to zapewniamy, że w Stalowej Sylwii trafiają one w dobre ręce. Nasi pracownicy już na etapie kontaktu z klientami dokładnie segregują skupione metale. Następnie zostają one oddane do recyklingu. To ekologiczny sposób na powstanie nowych przedmiotów. Z niektórych metali można jeszcze coś zrobić, a inne zostają przekazane do przetopienia, np. ze starej puszki może powstać nowa, która trafi do sklepu.

złomowisko Dolny Śląsk
złomowisko we Wrocławiu

Stalowa Sylwia – najlepszy skup surowców wtórnych we Wrocławiu

Wybierając Skup Złomu Stalowa Sylwia, mają Państwo zapewnioną świetną współpracę. Główną zaletą naszego złomowiska na wrocławskim Nadodrzu jest atrakcyjny dla Państwa cennik. Wiemy, że nie każdy ma odpowiednie możliwości transportowe, dlatego w razie potrzeby nasi pracownicy są w stanie odebrać od Państwa złom. Nasza firma wciąż się rozwija i dąży do osiągnięcia jak najlepszych wyników, zależy nam, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Razem z nami działają Państwo ekologicznie i pozbywają się zbędnych śmieci ze swojego podwórka czy też piwnic.

Zapraszamy do kontaktu! 

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego!

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest SKŁAD OPAŁU / SKUP ZŁOMU SYLWIA DĄBROWSKA ul. Ołbińska 27, 50-233, Wrocław, Polska. Dane wpisane w formularzu zostaną wykorzystane w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie zgodne z Polityką prywatności.

Skup złomu Stalowa Sylwia

Adres: ul. Ołbińska 27, 50-233 Wrocław

Tel.: 71/717-37-61

E-mail: skladwegla@onet.pl

Godziny otwarcia:

PON.- PT.:  7:00-18:00

SOB.: 7:00-14:00

NIEDZ.: NIECZYNNE