Skup miedzi we Wrocławiu

Zaufany skup miedzi we Wrocławiu w Stalowa Sylwia

Nasza firma specjalizuje się w skupie metali, gwarantując profesjonalną obsługę. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy zajmą się dokładnym oraz sprawnym przeprowadzeniem transakcji na każdym jej etapie. To klucz do sukcesu firmy Stalowa Sylwia, która posiada szerokie grono Klientów, którzy zaufali i regularnie powracają. 

Bądź eko i oddaj miedź na skup we Wrocławiu!

Zapotrzebowanie na punkty skupu metali we Wrocławiu jest prawdziwie ogromne. Nasza firma oprócz eksperckiego charakteru posiada szeroki zakres usług. Jednym z nich jest skup miedzi we Wrocławiu i okolicznych terenach. Spowodowane jest to wzrostem świadomości ekologicznej w społeczeństwie. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że należy prowadzić rozsądną gospodarkę odpadami. Dotyczy to także metali, a zwłaszcza miedzi. 

Skup miedzi we Wrocławiu i okolicach 

Miedź stanowi niezwykle popularny surowiec, który jest wykorzystywany w szerokim zakresie, dzięki swoim właściwościom fizycznym. Doskonale przewodzi prąd, przez co najczęściej możemy spotkać ją w instalacjach różnego rodzaju.

Prowadzimy skup miedzi we Wrocławiu w występującej postaci:

• Miedź Millbery

najbardziej kosztowna odmiana; tworzywo poelektryczne, połyskujące, pochodzące z przewodów oraz kabli, spotykana także w zwojach drutów

• Miedź Wióry

to odpady będące efektem ubocznym obróbki mechanicznej

Firma Stalowa Sylwia zajmuje się skupem różnorodnych gatunków miedzi we Wrocławiu:

⇒ Niesortowanej

⇒ Pieców / Piecyków

⇒ Kabli miedzianych w izolacji

Na czym polega skup oraz wycena miedzi we Wrocławiu?

Przyjmowana przez nas miedź w podanych powyżej formach i rodzajach przechodzi przez szereg procesów, których efektem jest dokładnie określona wycena wraz z zyskiem dla Klienta. Po odebraniu towaru rozpoczynamy wstępne rozpoznanie z jakimi rodzajami metali oraz samej miedzi mamy do czynienia. Segregacja służy precyzyjnym wyliczeniom, tak aby w uczciwy sposób przedstawić szacowny koszt. Poszczególne sorty trafiają na wagę elektroniczną, która sprawnie i precyzyjnie wskazuje wielkość, przeliczaną następnie wg stałego cennika. Rezultat zostaje przedstawiony Klientowi w formie wyceny. 

Stalowa Sylwia – najlepszy skup miedzi we Wrocławiu

Posiadasz zalegające zwoje kabli w swojej piwnicy? Może podczas prowadzenia remontu chcesz pozbyć się starego pieca? Przywieź to do nas lub zamów nasz wóz! Zajmiemy się wszystkim, a Ty będziesz mógł się cieszyć zyskiem. W Stalowej Sylwii możesz oddać nie tylko miedź, ale w naszym skupie złomu i metali we Wrocławiu możesz oddać również aluminium, stal, a nawet akumulatory. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję, że przychodzisz do najlepszego skupu surowców wtórnych we Wrocławiu.

Zapraszamy do kontaktu!

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego!

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest SKŁAD OPAŁU / SKUP ZŁOMU SYLWIA DĄBROWSKA ul. Ołbińska 27, 50-233, Wrocław, Polska. Dane wpisane w formularzu zostaną wykorzystane w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie zgodne z Polityką prywatności.

Skup złomu Stalowa Sylwia

Adres: ul. Ołbińska 27, 50-233 Wrocław

Tel.: 71/717-37-61

E-mail: skladwegla@onet.pl

Godziny otwarcia:

PON.- PT.:  7:00-18:00

SOB.: 7:00-14:00

NIEDZ.: NIECZYNNE