Skup mosiądzu we Wrocławiu

Skup mosiądzu we Wrocławiu w Stalowa Sylwia

W Stalowej Sylwii zajmujemy się m.in. skupem mosiądzu, czyli jednego z metali kolorowych. Jeżeli posiadają Państwo niepotrzebne przedmioty wykonane z mosiądzu, to zachęcamy do oddania ich do skupu. Pośredniczymy między Państwem a firmami, które zajmują się recyklingiem. Działamy w rzetelny sposób i mamy wiele do zaoferowania.

Co można oddać do skupu mosiądzu?

Jeżeli zastanawiają się Państwo, co można oddać do skupu mosiądzu, to przychodzimy z pomocą. Przyjmujemy m.in. następujące przedmioty wykonane z tego surowca: chłodnice, klamki drzwiowe oraz inne elementy mebli, żyrandole czy rury. W naszym skupie odbieramy również mosiądz w formie wióru.

ceny w skupie mosiądzu
najlepszy skup mosiądzu

Atrakcyjne ceny skupu mosiądzu tylko w Stalowej Sylwii we Wrocławiu

W skupie Stalowa Sylwia mogą Państwo liczyć na atrakcyjne ceny oraz stały cennik, który jest widoczny na naszej stronie internetowej. Ceny mosiądzu kształtują się w zależności od postaci tego metalu. Inna kwota obejmuje mosiądz w klasycznej postaci, inna mosiądz w wiórach. Wszystkim naszym klientom zapewniamy uczciwe wynagrodzenie. Na koszt może mieć również wpływ zapotrzebowanie hut na ten metal w konkretnym momencie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi cenami mosiądzu!

Dlaczego warto oddawać stare rzeczy z mosiądzu na skup?

Oddawanie starych rzeczy z mosiądzu na skup opłaca się z kilku powodów. Po pierwsze pozbywają się Państwo niepotrzebnych przedmiotów, które zapewne zalegają w Państwa piwnicach, garażach czy strychach. Kolejnym argumentem na plus jest zarobienie kilku złotych, a więc to opłacalny interes dla Państwa. Dodatkowo – oprócz zrobienia porządku i przypływu gotówki – przyczyniają się Państwo do poprawy jakości naszego środowiska, ponieważ oddane elementy mogą po raz kolejny zostać wykorzystane.

ceny mosiądzu na skupie
skup mosiądzu Wrocław

Stalowa Sylwia to najlepsze miejsce na skup mosiądzu we Wrocławiu

Nasz skup mosiądzu stawia duży nacisk na kontakt z klientem, cenimy sobie współpracę w przyjaznych warunkach. Oddając u nas mosiądz, mogą więc liczyć Państwo na przyjemną atmosferę. Zdarzają się sytuacje, w których klienci mają dużo materiału do oddania, a nie mają jak go przewieźć – wtedy przychodzimy z pomocą i nasi pracownicy zajmują się transportem.

Zapraszamy do kontaktu!

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego!

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest SKŁAD OPAŁU / SKUP ZŁOMU SYLWIA DĄBROWSKA ul. Ołbińska 27, 50-233, Wrocław, Polska. Dane wpisane w formularzu zostaną wykorzystane w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie zgodne z Polityką prywatności.

Skup złomu Stalowa Sylwia

Adres: ul. Ołbińska 27, 50-233 Wrocław

Tel.: 71/717-37-61

E-mail: skladwegla@onet.pl

Godziny otwarcia:

PON.- PT.:  7:00-18:00

SOB.: 7:00-14:00

NIEDZ.: NIECZYNNE